پیام تبریک روز جهانی کارگر

پیام تبریک روز جهانی کارگر

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع مس نوید بابکان شهربابک، مدیر عامل محترم مهندس مصطفی پوراحمدیان فرا رسیدن هفته‌ی کار و کارگر و روز جهانی کارگر را تبریک و تهنیت گفتند؛ متن این پیام به شرح زیر می‌باشد:

باسمه تعالی

امـام خمینی(ره): «حیات یک ملت، مرهون کار و تلاش کارگر است.»

فرا رسیدن 12 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کار و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی‌دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران زمین است. خرسندیم که در خانواده   شرکت صنایع مس نوید بابکان، در کنار این عزیزان که خدمات ارزنده و سهم بزرگی را در افزایش رونق تولید دارند، در  حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی هستیم. به این امید که خداوند منان توفیق خدمتگزاری و توان خیزش در راستای شکوفایی اقتصادی کشور عزیزمان را به ما عنایت فرماید تا بتوانیم در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» گام‌های موثری در این جهت برداریم و بار دیگر پرچم صنعت مس ایران بر بلندای اقتصاد کشور عزیزمان برافراشته شود. امید است با اتکا به همدلی و پشتکار ستودنی شما بزرگواران در نوید بابکان، هر چه زودتر شاهد بهره برداری از طرح‌های توسعه‌ای و شکوفایی فزاینده صنعت مس شهربابک در سایه‌سار پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران باشیم.

برای همه کارگران عزیز و خانواده‌های محترمشان عزت و سربلندی  از درگاه حضرت حق مسألت نموده و روز کارگر را صمیمانه شادباش و تبریک عرض می‌نمایم.

مصطفی پوراحمدیان

نکته روابط عمومی شرکت:

روز 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر در تقویم کشورمان است که در تقویم 1403 به دلیل کبیسه بودنش این روز مصادف با 12 اردیبهشت است.لینک کوتاه مطلب برای اشتراک گذاری:
لینک کوتاه مطلب برای اشتراک گذاری
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.