بزرگداشت روز مهندسی

بزرگداشت روز مهندسی

امروز مورخ 5 اسفندماه مصادف با روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی، مدیرعامل محترم شرکت صنایع مس نوید بابکان، در پیامی ضمن بزرگداشت این روز گرامی در پیامی تبریکات خود را خدمت جامعه‌ی مهندسی کشور علی‌الخصوص همکاران ارجمندمان در شرکت نوید بابکان اعلام داشتند:

“پنجم اسفند، زادروز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، مناسبتی ارزشمند برای بزرگداشت جایگاه رفیع مهندسی است. موعدی برای پاسداشت تفکر مهندسانی که توسعه‌ساز و تحول‌ آفرین بوده‌اند و با تکیه بر اندیشه‌ و عمل خود جامعه‌ی امروز را بهتر از گذشته ساخته‌اند.

مهندسانِ تاریخِ ایرانِ سربلند به وجود اندیشمندان، مهندسان، دانشمندان و بزرگانی مفتخر است که پایه‌های تمدن این مملکت را بنا نهاده و آثاری شگرف از خود به یادگار گذاشته‌اند که با گذشت سال‌ها و قرن‌ها، همچنان محکم و پابرجا ایستاده‌اند. آنچه از آن نسل اندیشمند و فرهیخته به جامعه امروز متخصصان، اندیشمندان و مهندسان ایران در ردیف میراثی گرانبها بر جا مانده، اخلاق حرفه‌ای، روحیه خودباوری و تعهد است که در کنار توانمندی، خلاقیت و پشتکار مهندسان و متخصصان برای اعتلا و سربلندی میهن به کار گرفته می‌شود.

سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی؛ تقارن ارزشمندی است که آن را به فال نیک می‌گیرم و ضمن تبریک این روز بزرگ، برای تمامی مهندسان ایرانی، به خصوص همکاران ارجمندم در خانواده‌ی شرکت صنایع مس نوید بابکان شهربابک به عنوان مجموعه‌‌ای نوپا اما پویا و متکی بر دانش مهندسی که از دانش‌ آموختگان رشته‌های مختلف مهندسی بهره برده و همواره کوشیده است تمامی ظرفیت‌های تخصصی در اختیار خود را برای توسعه‌ی صنعت مس کشور به کار گیرد توفیق روزافزون، صحت و تندرستی و بهروزی از خدواند منان مسئلت می‌نمایم.

 امید است با الهام ازفناوری‌های نوین و خلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی و اخلاق اسلامی و حرفه‌ای، اندیشه و روش مهندسان ایرانی برای همگان همانند گذشته الگو قرار گیرد.”

مهندس مصطفی پوراحمدیان

روز مهندس گرامی بادلینک کوتاه مطلب برای اشتراک گذاری:
لینک کوتاه مطلب برای اشتراک گذاری
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.